CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kędzierzyna-Koźla i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:07 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy fachowe usługi rolne czy też aplikujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie przetwarzane roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w zakresie przewozu osób lub rzeczy pojazdami, które są zarejestrowane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi albo rzeczy na terytorium innego kraju albo importowanie zza krawędzi do Lokalny.
101339
Ogłoszeń
102
Miast
4483
Użytkowników
1032
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.